Tani hosting WWW Tani hosting WWW

PROMOCJA - RABAT NA
HOSTING DO 83%

Zamów u nas pakiet hostingowy, a otrzymasz rabat do 83% ceny za pierwszy okres rozliczeniowy. Im wyższy pakiet zamówisz tym większy rabat otrzymasz. Z promocji mogą skorzystać również klienci posiadający inne pakiety hostingowe. Promocja dotyczy pakietów zamawianych na okres 12 miesięcy.

Tanie domeny internetowe Tanie domeny internetowe

PROMOCJA - ZAMÓW DO
5 DOMEN ZA 1 ZŁ

Możesz zarejestrować na rok do 5 domen płacąc za każdą tylko 1 zł netto. Lista domen biorących udział w promocji znajduje się w jej regulaminie. Promocja dotyczy również klientów posiadających domeny zakupione wcześniej bez promocji lub w innych promocjach. Promocja nie łączy się z innymi.

Obsługa informatyczna Obsługa informatyczna

OBSŁUGA
INFORMATYCZNA

Jedną z form naszej działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw. Taka forma usług powszechnie znana jest jako Outsourcing IT. Jest to usługa skierowana do firm oraz instytucji z każdej branży, którym nie opłaca się zatrudniać własnych informatyków.

Pomoc zdalna helpdesk Pomoc zdalna helpdesk

POMOC ZDALNA
HELPDESK

W ramach zamówionych u nas pakietów Helpdesk świadczymy pomoc zdalną za pośredictwem infolinii, poczty e-mail lub strefy klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów IT. Posiadamy autorski i rozbudowany system zgłoszeń.