Tani hosting WWW Tani hosting WWW

RABAT NA
HOSTING DO 83%

Zamów u nas pakiet hostingowy, a otrzymasz rabat do 83% ceny za pierwszy okres rozliczeniowy. Im wyższy pakiet zamówisz tym większy rabat otrzymasz. Z promocji mogą skorzystać również klienci posiadający inne pakiety hostingowe. Promocja dotyczy pakietów zamawianych na okres 12 miesięcy.

Tanie domeny internetowe Tanie domeny internetowe

PROMOCJA
DOMENY OD 10 ZŁ

Możesz zarejestrować na rok wiele domen .pl płacąc za każdą tylko 10 zł netto. Lista domen biorących udział w promocji znajduje się w jej regulaminie. Promocja dotyczy również klientów posiadających domeny zakupione wcześniej bez promocji lub w innych promocjach domen oraganizatora.

Obsługa informatyczna Obsługa informatyczna

OBSŁUGA
INFORMATYCZNA

Jedną z form naszej działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw. Taka forma usług powszechnie znana jest jako Outsourcing IT. Jest to usługa skierowana do firm oraz instytucji z każdej branży, którym nie opłaca się zatrudniać własnych informatyków.

Pomoc zdalna helpdesk Pomoc zdalna helpdesk

POMOC ZDALNA
HELPDESK

W ramach zamówionych u nas pakietów Helpdesk świadczymy pomoc zdalną za pośrednictwem infolinii, poczty e-mail lub strefy klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów IT. Posiadamy autorski i rozbudowany system zgłoszeń.