Strona główna » Hosting » Specyfikacja techniczna
Specyfikacja techniczna

 

Bezpłatna pomoc w przeniesieniu strony

Przy zamówieniu dowolnego konta hostingowego zapewniamy bezpłatną pomoc w przeniesieniu strony od innego usługodawcy - szczegółowe informacje.

 

Pojemność serwera

W ramach konta hostingowego otrzymujesz na serwerze własną przestrzeń dyskową, którą możesz dowolnie przeznaczyć na stronę WWW, skrzynki pocztowe (e-mail), bazy danych MySQL, oraz pliki, które możesz wgrywać i udostępniać za pomocą FTP lub WebDisk.

 

  Pełne bezpieczeństwo danych

Wszystkie dane znajdujące się na naszych serwerach przechowywane są na macierzach Raid 1 lub Raid 10. Oznacza, że w przypadku awarii pojedyńczego dysku, macierz może działać dalej bez przerwy w świadczeniu usługi hostingowej. Kopie bezpieczeństwa danych (backup) tworzone są codziennie i przechowywane są na zewnętrznym serwerze. Zawsze dostępne są kopie z ostatnich 14 dni.

 

Brak limitu transferu danych

Transfer danych we wszystkich pakietach hostingowych jest nielimitowany. W przypadku przekroczenia w danym miesiącu kalendarzowym 1000 GB transferu danych pasmo przepustowości łącza może zostać zmienione z 1Gbps na 10Mbps. Pasmo 1Gbps jest przywracane od początku kolejnego miesiąca.

 

Obsługa wielu domen (serwisów WWW)

Do każdego konta hostingowego może być przypisana określona liczba domen (w zależności od wybranego pakietu hostingowego). Każda dodatkowa domena (serwis WWW) może wskazywać na dowolny podkatalog na Twoim serwerze, gdzie będą umieszczone pliki strony.

 

Obłsuga baz danych MySQL

Na każdym koncie hostingowym może być uruchomiona określona liczba baz danych MySQL. Umożliwi Ci to stworzenie dynamicznego serwisu WWW. Bazy MySQL są wykorzystywane m. in. przez popularne oprogramowanie opensource (Wordpress, Joomla, OsCommerce, itp). Do zarządzania bazą MySQL udostępniamy specjalny panel phpMyAdmin.

 

Konta FTP

Konta FTP pozwalają na natychmiastowe umieszczenie swoich stron na naszym serwerze i ich późniejszą aktualizację. W ramach każdego konta hostingowego uruchamiane jest jedno główne konto FTP. Możesz również tworzyć dodaktkowe konta FTP, które będą posiadały dostęp tylko do wskazanych katalogów na serwerze.

 

Dostęp FTP do wydzielonego katalogu

W ramach każdego konta hostingowego możesz tworzyć dodatkowe konta FTP z dostępem wyłącznie do jednego wybranego katalogu. W ten sposób możesz dać dostęp do swojego serwera osobom, które współpracują przy tworzeniu lub aktualizacji strony, a jednocześnie nie powinny mieć dostępu do pozostałych plików umieszczonych w innych katalogach.

 

Nieograniczona liczba kont pocztowych

Możesz założyć dowolną liczbę kont e-mail na serwerze, samodzielnie określając pojemność każdego konta pocztowego. Każde konto pocztowe chronione jest przed spamem i wirusami.
Nie ograniczamy rozmiaru kont pocztowych - w ramach dostępnej w danym pakiecie przestrzeni dyskowej.

 

Obsługa mod-rewrite

Każde konto hostingowe posiada obsługę rozszerzeń mod-rewrite, dzięki którym możesz tworzyć przyjazne linki w ramach swojego serwisu internetowego.

 

Harmonogram zadań (CRON)

Harmonoram zadań CRON umożliwia cykliczne uruchamianie własnych skryptów o okreśnym przez użytkownika czasie.

 

  Ochrona katalogów hasłem

Dostęp przez www do każdego katalogu na serwerze może być chroniony indywidualnym loginem i hasłem. Login i hasło ustanawiasz samodzielnie w Panelu administracyjnym serwera. W ten sposób możesz zabezpieczyć dostęp do stron, które są jeszcze w trakcie tworzenia i nie powinny być widoczne dla wszystkich użytkowników.

 

 
Wszelkie prawa zastrzeżone ® NetStrefa Sp. z o.o.
Ta strona używa plików cookies. Więcej informacji...