Strona główna » Hosting » Oprogramowanie cPanel
Hosting z cPanel

cPanel to łatwe w użyciu oprogramowanie służące do zarządzania kontam hostingowym. Posiada dużą liczbę funkcji pogrupowanych w czytelne kategorie, tak aby ułatwić nawigację i uprościć pracę webmasterów.

 

Prostota

cPanel posiada intuicyjny interfejs, szczegółową pomoc kontekstową i bogaty zestaw narzędzi pozwalający na samodzielną administrację swoim kontem hostingowym bez konieczności kontaktowania się z obsługą klienta.

 

Bezpieczeństwo

cPanel działa w oparciu o najnowsze technologie. Dzięki czemu masz pewność, że Twoje dane są bezpieczne. Oprogramowanie cPanel posiada ochronę antywirusową i inne zabezpieczenia przed różnego rodzaju atakami internetowymi.

 

Niezawodność

W ramach oprogramowania cPanel działa niezależna aplikacja odpowiedzialna za monitorowanie poprawności działania uruchomionych na serwerze usług. Po wykryciu niesprawnej usługi podejmowana jest automatycznie próba jej ponownego uruchomienia.

 

Nowocześność

Oprogramowanie cPanel jest przez nas regularnie aktualizowane do najnowszych stabilnych wersji. Jednocześnie wykonywane są aktualizacje pozostałego oprogramowanie serwerowego. Dzięki tamu masz pewność, że zawsze będziesz korzystał z najnowszych rozwiązań i poprawek bezpieczeństwa.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ® NetStrefa Sp. z o.o.
Ta strona używa plików cookies. Więcej informacji...