Strona główna » Hosting » Specyfikacja techniczna

 

Bezpłatna pomoc w przeniesieniu strony

Przy zamówieniu dowolnego konta hostingowego zapewniamy bezpłatną pomoc w przeniesieniu strony od innego usługodawcy - szczegółowe informacje.

 

Pojemność serwera

W ramach konta hostingowego otrzymujesz na serwerze własną przestrzeń dyskową, którą możesz dowolnie przeznaczyć na stronę WWW, skrzynki pocztowe (e-mail), bazy danych MySQL, oraz pliki, które możesz wgrywać i udostępniać za pomocą FTP lub WebDisk. Nie limitujemy liczby plików umieszczonych na koncie hostingowym.

 

Pakiet ruchu (transfer serwera)

Każde konto hostingowe posiada określony pakiet ruchu (transferu danych), który wykorzystywany jest na ruch generowany przez Twoje strony WWW, pobieranie i wysyłanie wiadomości e-mail oraz pobieranie i wgrywanie plików za pomocą FTP lub WebDiska. Informacje o aktualnie wykorzystanym pakiecie tuchu możesz sprawdzić w Panelu Serwera. Ruch rozliczany jest w cyklach miesięcznych. W każdym miesiacu dostępna jest 1/12 podanego w ofercie rocznego pakietu ruchu.

 

Obsługa wielu domen (serwisów WWW)

Do każdego konta hostingowego może być przypisana określona liczba domen (w zależności od wybranego pakietu hostingowego). Każda dodatkowa domena (serwis WWW) może wskazywać na dowolny podkatalog na Twoim serwerze, gdzie będą umieszczone pliki strony.

 

Obłsuga baz danych MySQL

Na każdym koncie hostingowym może być uruchomiona określona liczba baz danych MySQL. Umożliwi Ci to stworzenie dynamicznego serwisu WWW. Bazy MySQL są wykorzystywane m. in. przez popularne oprogramowanie opensource (Wordpress, Joomla, OsCommerce, itp). Do zarządzania bazą MySQL udostępniamy specjalny panel phpMyAdmin.
Nie ograniczamy rozmiaru bazy danych - w ramach dostępnej w danym pakiecie przestrzeni dyskowej.

 

Konta FTP

Konta FTP pozwalają na natychmiastowe umieszczenie swoich stron na naszym serwerze i ich późniejszą aktualizację. W ramach każdego konta hostingowego uruchamiane jest jedno główne konto FTP. Możesz również tworzyć dodaktkowe konta FTP, które będą posiadały dostęp tylko do wskazanych katalogów na serwerze.

 

Dostęp FTP do wydzielonego katalogu

W ramach każdego konta hostingowego możesz tworzyć dodatkowe konta FTP z dostępem wyłącznie do jednego wybranego katalogu. W ten sposób możesz dać dostęp do swojego serwera osobom, które współpracują przy tworzeniu lub aktualizacji strony, a jednocześnie nie powinny mieć dostępu do pozostałych plików umieszczonych w innych katalogach.

 

Nieograniczona liczba kont pocztowych

Możesz założyć dowolną liczbę kont e-mail na serwerze, samodzielnie określając pojemność każdego konta pocztowego. Każde konto pocztowe chronione jest przed spamem i wirusami.
Nie ograniczamy rozmiaru kont pocztowych - w ramach dostępnej w danym pakiecie przestrzeni dyskowej.

 

Obsługa mod-rewrite

Każde konto hostingowe posiada obsługę rozszerzeń mod-rewrite, dzięki którym możesz tworzyć przyjazne linki w ramach swojego serwisu internetowego.

 

Harmonogram zadań (CRON)

Harmonoram zadań CRON umożliwia cykliczne uruchamianie własnych skryptów o okreśnym przez użytkownika czasie.

 

  Ochrona katalogów hasłem

Dostęp przez www do każdego katalogu na serwerze może być chroniony indywidualnym loginem i hasłem. Login i hasło ustanawiasz samodzielnie w Panelu administracyjnym serwera. W ten sposób możesz zabezpieczyć dostęp do stron, które są jeszcze w trakcie tworzenia i nie powinny być widoczne dla wszystkich użytkowników.

 

  Pełne bezpieczeństwo danych

Kopie bezpieczeństwa danych zapisanych na naszych serwerach tworzone są w dwóch niezależnych lokalizacjach, w tym jednej poza granicami Polski (na terenie UE). Pozwala to na odtworzenie zawartości kont hostingowych nawet w przypadku rozległych awarii lub katastrof naturalnych.

 

 

 
Wszelkie prawa zastrzeżone ® NetStrefa Sp. z o.o.
Ta strona używa plików cookies. Więcej informacji...