Strona główna » Hosting » Pakiet hostingowy Business 50 GB
Pakiet hostingowy Business 50 GB  

Business 50 GB

PAKIET HOSTINGOWY BUSINESS
DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

Pakiet hostingowy Business 50 GB polecany dla wymagających klientów. Pozwala na obsługę dowolnej liczby baz danych MySQL. Posiada dostęp do Crona i umożliwia podpięcie dowolnej liczby dodatkowych domen.

 

 

 

Specyfikacja techniczna

Pojemność serwera: 50 GB

[ szczegóły ]

Pakiet ruchu (transfer serwera):
bez limitu

[ szczegóły ]

W ramach konta hostingowego otrzymujesz na serwerze własną przestrzeń dyskową, którą możesz dowolnie przeznaczyć na stronę WWW, skrzynki pocztowe (e-mail), bazy danych MySQL oraz pliki, które możesz wgrywać i udostępniać za pomocą FTP lub WebDisk.

 


Każde konto hostingowe posiada określony pakiet ruchu (transferu danych), który wykorzystywany jest na ruch generowany przez Twoje strony WWW, pobieranie i wysyłanie wiadomości e-mail oraz pobieranie i wgrywanie plików za pomocą FTP lub WebDiska. Informacje o aktualnie wykorzystanym pakiecie tuchu możesz sprawdzić w Panelu Serwera. Ruch rozliczany jest w cyklach miesięcznych. W przypadku przekroczenia w danym miesiącu kalendarzowym 2 TB danych transferu pasmo przepustowości łącza może zostać zmienione z 1Gbps na 10Mbps. Pasmo 1Gbps jest przywracane od początku kolejnego miesiąca.

 


 

Obsługa domen (serwisów WWW):
bez ograniczeń

[ szczegóły ]

 

Obłsuga baz danych MySQL:
bez ograniczeń

[ szczegóły ]

Do każdego konta hostingowego może być przypisana określona liczba domen (w zależności od wybranego pakietu hostingowego). Każda dodatkowa domena (serwis WWW) może wskazywać na dowolny podkatalog na Twoim serwerze, gdzie będą umieszczone pliki strony.

 


Na każdym koncie hostingowym może być uruchomiona określona liczba baz danych MySQL. Umożliwi Ci to stworzenie dynamicznego serwisu WWW czy systemu bazodanowego. Bazy MySQL są wykorzystywane m. in. przez popularne systemy typu Joomla, OsCommerce, itp.Do zarządzania bazą MySQL udostępniamy specjalny panel phpMyAdmin.

 


 

Konta FTP: bez ograniczeń

[ szczegóły ]

Ochrona katalogów hasłem

[ szczegóły ]

Konta FTP pozwalają na natychmiastowe umieszczenie swoich stron na naszym serwerze i ich późniejszą aktualizację. W ramach każdego konta hostingowego uruchamiane jest jedno główne konto FTP. Możesz również tworzyć dodaktkowe konta FTP, które będą posiadały dostęp tylko do wskazanych katalogów na serwerze.

 


Dostęp przez www do każdego katalogu na serwerze może być chroniony indywidualnym loginem i hasłem. Login i hasło ustanawiasz samodzielnie w Panelu administracyjnym serwera. W ten sposób możesz zabezpieczyć dostęp do stron, które są jeszcze w trakcie tworzenia i nie powinny być widoczne dla wszystkich użytkowników.

 


 

Dostęp FTP do wydzielonego katalogu

[ szczegóły ]

 

Konta pocztowe: bez ograniczeń

[ szczegóły ]

W ramach każdego konta hostingowego możesz tworzyć dodatkowe konta FTP z dostępem wyłącznie do jednego wybranego katalogu. W ten sposób możesz dać dostęp do swojego serwera osobom, które współpracują przy tworzeniu lub aktualizacji strony, a jednocześnie nie powinny mieć dostępu do pozostałych plików umieszczonych w innych katalogach.

 


Możesz założyć dowolną liczbę kont e-mail na serwerze, samodzielnie określając pojemność każdego konta pocztowego. Jedynym ograniczeniem jest całkowita dostępna pojemność serwera. Każde konto e-mail posiada swój login i hasło, które jest definiowane podczas tworzenia konta pocztowgo.

 

 


 

Obsługa mod-rewrite

[ szczegóły ]

Pełne bezpieczeństwo danych

[ szczegóły ]

Każde konto hostingowe posiada obsługę rozszerzeń mod-rewrite, dzięki którym możesz tworzyć przyjazne linki w ramach swojego serwisu internetowego.

 


Kopie bezpieczeństwa danych zapisanych na naszych serwerach tworzone są w dwóch niezależnych lokalizacjach, w tym jednej poza granicami Polski (na terenie UE). Pozwala to na odtworzenie zawartości kont hostingowych nawet w przypadku rozległych awarii lub katastrof naturalnych.

 


 

Instalator skryptów

[ szczegóły ]

   

Instalator skryptów (Installatron) to zintegrowane z cPanelem oprogramowanie umożliwiące automayczną instalację skryptów php, takich jak: systemy CMS Joomla, fora phpBB, blogi WordPress, sklepy internetowe OsCommerce i wiele innych.

 

 

 

 
Wszelkie prawa zastrzeżone ® NetStrefa Sp. z o.o.
Ta strona używa plików cookies. Więcej informacji...